Motor Lublin - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • AMSPN Hetman Zamość - PN Motor Lublin 0:6
  • Motor Lublin SA - Orlęta Łuków 2:1
  • Wisła Puławy - Orlęta - Spomlek Radzyń Podl. 7:0
  • Górnik Łęczna - AP Top 54 Biała Podlaska 2:2
  • Niedźwiadek Chełm - Tomasovia Tom . Lub 0:4
  • Avia Świdnik - MOSIR Lewart Lubartów 2:1
  • BKS Lublin - Widok Lublin 1:3

SPN Motor Lublin-TOP Biała Podlaska
Ładowanie...

pon.

Noworoczny remanent

• autor: Trener, 2014-01-05 16:03

Za nami jakże udany pod względem sportowym rok 2013.Wielka przygoda na Nice Cup w Łodzi, udane występy w lidze międzywojewódzkiej trampkarzy, awans wielu zawodników do kadry województwa, a Maksa Cichockiego i Bartka Tkaczuka na konsultacje Kadry Polski to, najważniejsze wydarzenia sportowe związane z Waszym udziałem. Nie byłoby tego wszystkiego bez atmosfery jaką tworzycie w zespole, pracy jaką wykonujecie na treningu i chęci  bycia lepszym piłkarzem.

Udowadniacie to na co dzień, podczas treningów, a frekwencja ma ostatnich zajęciach pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem była tego najlepszym przykładem. Nie ma innej drogi niż ciągła , żmudna praca nad sobą, nad poprawianiem swoich słabszych stron i podnoszenia swoich umiejętności. Słowa te kieruję do tych nielicznych zawodników, których w ostatnim okresie widziałem jakby mniej na treningach {#wink} ( zainteresowani wiedzą o kim mówię)

Lecz oprócz stawania się lepszym zawodnikiem, macie jeszcze jeden obowiązek i to najważniejszy, bycia jeszcze lepszym uczniem, pogłębiania wiedzy szkolnej i te rzeczy musicie stawiać na pierwszym miejscu. Nauka musi iść w parze z treningami, nie ma innej drogi. Trzeba to pogodzić a wiem, że czasami nie jest łatwo, bo obowiązków macie bardzo dużo. Ale życie jest takie , że nie wszyscy z Was będą mogli grać zawodowo w piłkę i dlatego trzeba stawiać na naukę, dzięki której w przyszłości będziecie mogli godziwie żyć.

Przed Nami rok 2014. Ciekawie co przyniesie Wam zawodnikom, nam trenerom i Waszym najbliższym? Jestem przekonany, że sprawicie wszystkim dużo radości, a Wy sami z jeszcze większy zaangażowaniem będziecie pogłębiać tajniki abecadła piłkarskiego. Najważniejsze, żebyście Wy sami byli zadowoleni z tego co robicie a treningi i bycie razem sprawiały Wam jak najwięcej przyjemności bo tylko wtedy robimy krok naprzód jako ludzie i sportowcy. Tego Wam wszystkim w 2014 roku życzę.

Trener

autor: ~kibic 2014-01-07 15:36:12

avatar W tym roku też wygracie lige i pojedziecie na Nike Cup

autor: mo.zbi 2014-01-08 15:19:16

Profil mo.zbi w Futbolowo W Nike Cup w tym roku gra drużyna która wygra Wojewódzką Ligę Trampkarza Młodszego (rocznik 2000 ).

autor: ~kibic 2014-01-09 10:08:34

avatar To tylko raz w roku są mistrzostwa Polski??

autor: ~kibic 2014-01-09 10:14:54

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AMSPN Hetman Zamość 0:6 PN Motor Lublin
Motor Lublin SA 2:1 Orlęta Łuków
Wisła Puławy 7:0 Orlęta - Spomlek Radzyń Podl.
Górnik Łęczna 2:2 AP Top 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm 0:4 Tomasovia Tom . Lub
Avia Świdnik 2:1 MOSIR Lewart Lubartów
BKS Lublin 1:3 Widok Lublin

Brak aktywnych ankiet.

status Skype

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.